Nasz zesPół

mgr inż. arch.

Justyna Król

Została założona przez mgr inż. arch. Justynę Król, absolwentkę Wydziału Architektury i Urbanistyki oraz Architektury Wnętrz i Wzornictwa na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Mgr inż. arch. Emilia Rabsztyn również ukończyła Wydział Architektury i Urbanistyki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, a także Architektury Wnętrz i Wzornictwa na tej uczelni. Pełna dyspozycyjność, zaangażowanie w pracy, ciągle podnoszenie kompetencji i warsztatu pracy, terminowość i fachowość to tylko niektóre zalet naszej pracowni. Regularnie bierzemy udział w targach designu, dzięki czemu nasze projekty są zawsze na czasie. 

Projektujemy wnętrza budynków mieszkalnych, biurowych, apartamentowców, budynków użyteczności publicznej, domów jednorodzinnych, luksusowych willi, pensjonatów, sklepów, restauracji czy hoteli. Skupiamy się na tworzeniu relacji z naszymi klientami poprzez
indywidualną, bliską współpracę i kreatywność w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań projektowych.
Dążymy do tego, aby stać się rozpoznawalną firmą na rynku wnętrzarskim pod względem stylistyki i estetyki projektowej. Zapewniamy projekt dopasowany do oczekiwań i upodobań klienta.
Potwierdzeniem naszych kompetencji jest powiększająca się liczba zaufanych Klientów.
 

mgr inż. arch.

Emilia Rabsztyn-Wylężek
Verified by MonsterInsights