...

Pracownia

Zajmujemy się architekturą niebanalną. Tworzymy obiekty nowoczesne, funkcjonalne, uszyte na miarę. Nasi architekci posiadają kilkuletnie doświadczenie projektowe z zakresu architektury, potwierdzone realizacjami w budownictwie mieszkaniowym, usługowym oraz przemysłowym

Projektujemy wnętrza budynków mieszkalnych, biurowych, apartamentowców, budynków użyteczności publicznej, domów jednorodzinnych, luksusowych willi, pensjonatów, sklepów, restauracji czy hoteli. Skupiamy się na tworzeniu relacji z naszymi klientami poprzez
indywidualną, bliską współpracę i kreatywność w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań projektowych.
Dążymy do tego, aby stać się rozpoznawalną firmą na rynku pod względem stylistyki i estetyki projektowej. Zapewniamy projekt dopasowany do oczekiwań i upodobań klienta.
Potwierdzeniem naszych kompetencji jest powiększająca się liczba zaufanych Klientów. 

 

Nasz zespół

Nasi architekci są absolwentami studiów z zakresu Architektury i Urbanistyki, ukończonej na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Ponadto ukończyli studia podyplomowe z zakresu Architektury Wnętrz i Wzornictwa na tej samej Uczelni.

Pełna dyspozycyjność, zaangażowanie w pracy, ciągle podnoszenie kompetencji i warsztatu pracy, terminowość i fachowość to tylko niektóre zalet naszej pracowni. Regularnie bierzemy udział w targach designu, dzięki czemu nasze projekty są zawsze na czasie. 

mgr inż. arch. Mateusz Kądziela

mgr inż. arch. Justyna Król

mgr inż. arch. Emilia Rabsztyn-Wylężek

Verified by MonsterInsights
BannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.