...

Kawalerka 40m2 w Starej Kamienicy

Rybnik

Oczekiwania Inwestora

  • projekt salonu wraz z miejscem do spania oraz kuchni z jadalnią
  • łazienka bez zmian
  • punkty świetlne w miejscach bez zmian
  • wykorzystanie w projekcie mebli właścicieli

Kawalerka projektowana dla młodego małżeństwa, którzy chcą, aby w projekcie zostały użyte ich aktualne meble. Głównym założeniem jest zaprojektowanie salonu z miejscem do spania.

Ze względu na brak dodatkowego pokoju sypialnianego, zaproponowano kanapę rozkładaną. W salonie znalazła się również duża szafa do przechowywania ubrań, miejsce do nauki – biurko i regał na książki , a także meblościanka właścicieli z telewizorem. Okno w salonie jest duże, dzięki czemu wpada przez niego dużo światła.

Drugim pomieszczeniem jest kuchnia i jadalnia z wejściem do mieszkania. Zaproponowano oddzielenie przedpokoju od kuchni z jadalnią, krótką ścianką działową. Pozwala to oddzielić strefę wejściową od pomieszczenia w którym spożywa się posiłki, a także otrzymuje się wrażenie dołożenia kolejnego pomieszczenia.Meble w jadalni są własnością właścicieli, natomiast kuchnia musi być zaprojektowana na wymiar ze względu na jej małe wymiary. Zaprojektowano oddzielenie kuchni od jadalni wyspą z szafkami. W tym miejscu znajdowała się ścianka działowa, którą usunięto w celu powiększenia optycznie małej kuchni. Uzyskano dzięki temu dodatkowy blat roboczy i szafki do przechowywania. Kolorystykę w kuchni utrzymano w szarościach i w kolorze drewna, pasującym do mebli.

W całym mieszkaniu użyto jasnej kolorystyki w celu powiększenia przestrzeni.

Verified by MonsterInsights
BannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.