...

Kuchnia

mieszkanie w Gliwicach

Oczekiwania Inwestora


  • kuchnia z wyspą
  • kolorystyka drewno z szarością

Projekt kuchni w mieszkaniu w Gliwicach. 

Kuchnia jest otwarta, w kształcie litery L z wyspą. Jest zaprojektowana w pełni funkcjonalnie, z wykorzystaniem  miejsc do przechowywania na całej jej wysokości. Od jadalni dzieli ją wyspa, która została zaprojektowana tak, aby jednocześnie była miejscem do siedzenia, a także mogła “zakryć” przyrządzane posiłki.

Kolorystyka w kuchni nawiązuje do całego mieszkania, a w zasadzie nadaje mu wyrazistości. Dominuje tutaj drewno wraz z frontami w imitacji betonu. Blat antracytowy dobrze współgra z drewnem.

Z jednej strony szafki zakończone są lodówką i ścianką,  drugiej natomiast podwieszane szafki zakończone są designerską, metalową półką na kieliszki.

Całość kuchni jest bardzo dobrze doświetlona. Na suficie znajdują się lampy tuby kierunkowe, blat oświetla pasek ledowy pod szafkami, a nad wyspą znajduje się długa podwieszana lampa.

Bardzo ciekawym pomysłem jest miejsce pod wyspą na robota sprzątającego. Wyspa jest na tyle podniesiona, aby zmieściła się jego stacja ładująca. Nie widoczne, a bardzo praktyczne miejsce.

Verified by MonsterInsights
BannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.