...

Łazienka w domu jednorodzinnym

Dąbrowa Górnicza

Oczekiwania Inwestora


  • wanna zabudowana oraz prysznic
  • kolorystyka: szarości z elementami granatu
  • umywalka nablatowa

Projekt łazienki w domu jednorodzinnym. Łazienka znajduje się na poddaszu, stąd trudniejsze jej zaprojektowanie. Kolorystyka pomieszczenia to szarość, biel, elementy drewna oraz granatu. Całość dopełniają dodatki w czarnym kolorze.

Podwyższenie podłogi, które już zastano, wykorzystano na oddzielenie strefy mokrej od suchej. Tą przestrzeń dzieli również kolorystyka oraz kształt kafli na podłodze. Podest pokryto płytkami imitującymi drewno, które wchodzą na ścianę prysznicową. W najwyższym narożniku łazienki umieszczono prysznic w postaci walk-in. Obok niego znajduje się wanna narożna, w nietypowym kształcie. Poprzez jej zabudowę z tyłu oraz z boku, utworzyła się przestrzeń na umieszczenie płynów/szamponów/akcesoriów do mycia.

Toaleta została w całości zabudowana. Na przeciwko niej, pod skosem, znajduje się komoda. Obok drzwi zaprojektowano długi blat z umywalką nablatową. Pod nią znajdują się dwie szuflady oraz wnęka. Nad nią znajduje się duże, prostokątne lustro.

Oświetlenie sufitowe, ze względu na jego kształt, zaprojektowano w postaci lamp na niedużych listwach, z kilkoma punktami świetlnymi. Nad blatem, obok lustra – wiszącą elegancką lampę.

Verified by MonsterInsights
BannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.