...

Łazienka w domu jednorodzinnym

Knurów

Oczekiwania Inwestora


  • wanna wolnostojąca oraz prysznic
  • kolorystyka jasna z elementami drewnianymi
  • umieszczenie toalety oraz bidetu

Projekt łazienki w domu jednorodzinnym. Głównym życzeniem klientów była jasna kolorystyka wraz z elementami drewna. Wanna wolnostojąca oraz prysznic zostały umieszczone na niewielkim stopniu. Podest pokryto płytkami imitującymi drewno, które wchodzą na ścianę prysznicową.

Toaleta oraz bidet zostały w całości zabudowane, które dodatkowo posiadają boczne podświetlenie ledowe. Obok znajduje się duże lustro, na całą wysokość ściany, które optycznie powiększa przestrzeń.

W łazience zaprojektowano długi blat z umywalką nablatową. Jej przedłużenie służy jako półka przy wannie. Pod nią znajdują się szuflady oraz półka na ręczniki.

Kolorystyka łazienki jest jasna. Dominują odcienie szarości wraz z płytkami imitującymi drewno, a także zabudową drewnianą. Dodatki zaproponowano w kolorze czarnym.

Oświetlenie sufitowe zaprojektowano w postaci czarnych lamp tub. Obok lustra, nad wanną, znajduje się podwójny kinkiet. Klimatyczne oświetlenie tworzą podświetlenia LED nad prysznicem oraz przy zabudowie gebritu.

Verified by MonsterInsights
BannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.