...

Łazienka i toaleta w bloku

Kraków

Oczekiwania Inwestora


  • wanna z prysznicem i parawanem
  • płytki do 2/3 wysokości ściany
  • w łazience rezygnacja z ubikacji
  • dużo miejsca do przechowywania

Projekt łazienki oraz toalety w nowowybudowanym mieszkaniu w bloku.

Pierwotnie była zaprojektowana w łazience ubikacja, ale inwestorzy zrezygnowali z niej, dzięki czemu można było umieścić większy blat z umywalką, a po drugiej stronie pralkę. 
Życzeniem inwestorów było umieszczenie w łazience wanny z parawanem do prysznica. Z boku wanny zaprojektowano długą szafkę, do której zmieści się mop oraz suszarka na pranie. Był to ważny element w projekcie, aby móc gdzieś schować te rzeczy w łazience. Od strony wanny, znajdują się w niej półki na kosmetyki. Szafka jest zamykana na tip-on.

Po lewej stronie od wejścia, znajduje się długi blat z umywalką oraz dwoma długimi szufladami. Nad nim lustro wybrane przez inwestorów, z możliwością wyświetlenia godziny.
Po przeciwnej stronie umieszczona została pralka. Obudowana została blatem i ścianką boczną. Obok znajduje się długi, wąski grzejnik-drabinka. Jasne kafle z pasem dekoru umieszczone zostały do 2/3 wysokości ściany. Powyżej ściany zostały pomalowane na kolor zieleni, który ożywia to pomieszczenie. Wnętrze wanny oraz sama wanna, zabudowane zostały płytkami drewnopodobnymi, podobnie jak blaty. Baterie oraz grzejnik w kolorze srebrnym.
Oświetlenie sufitowe w postaci białych lamp tub. Dodatkowo podświetlenia ledowe zastosowane zostały pod wanną, a także w podwieszanym suficie. Nad lustrem zaprojektowano lampę – kinkiet łazienkowy.

W toalecie utrzymany został ten sam styl. Płytki zaprojektowano do 2/3 wysokości ściany, pozostała ściana pomalowana została również farbą zieloną odpowiednią do łazienek. Dodatkowo cała ściana na przeciwko umywalki i lustra została pokryta kolorem zielonym. Na wprost, nad zabudową toalety, zaprojektowano szafkę. Pod nią znajduje się podświetlenie ledowe.
Dodatkowo, we wnęce nad umywalką, zaprojektowano kierunkowe światło punktowe. Na podłodze w łazience oraz toalecie zaproponowano gres o odcieniu pasującym do płytek na ścianie.

Verified by MonsterInsights
BannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.