Dom nad jeziorem

Łazienka SPA

Siecino

Oczekiwania Inwestora

  • połączenie łazienki ze strefą relaksacyjną
  • umieszczenie toalety i bidetu
  • naturalna kolorystyka

Projekt dużej łazienki utrzymanej w kolorystyce szaro – drewnianej. Płytki zastosowane na podłodze oraz ścianie imitują beton, reszta ścian pokryta jest farbą przeznaczoną do łazienki w kolorze białym. Całość dopełnia zabudowa drewniana – belki w formie półek nad zabudową toalety a także odkryte belki sufitowe.

W łazience znajduje się prysznic ze względu na sąsiadującą z nią saunę. Jest zaprojektowany w formie dużej strefy walk-in. Oprócz niej w łazience znajduje się toaleta wraz z bidetem, które są  umieszczone na jednej ze ścian. Sąsiaduje z nimi długi blat z umywalką nablatową. Nad nią lustro dopasowane kształtem do otaczających go okien.  Drewniana komoda służy zarówno dekoracji pomieszczenia, jak również możliwości przechowania ręczników i przyborów kąpielowych.

Elementem zaskakującym w tym pomieszczeniu jest cała przeszklona ściana z możliwością wyjścia na zewnątrz. Dzięki temu łazienka staje się pokojem kąpielowym, a nawet domowym spa. Dodatkowo w strefie relaksu, na przeciwko wejścia do sauny, umieszczone zostały hamaki lub leżaki, aby można było się w pełni odprężyć.

Oświetlenie w łazience oprócz bardzo dobrego naturalnego światła posiada lampy sufitowe. Dodatkowo designerska lampa umieszczona została nad umywalką, a także podświetlenia belek w postaci listwy LEDowej.  

Sauna zaprojektowana w całości z drewna. Posiada dwie ławy po dwóch stronach pomieszczenia, natomiast trzecia ściana jest całkowicie przeszklona. Dzięki temu po pierwsze możemy podziwiać piękne widoki podczas relaksu, a po drugie kolejny raz pozwolić na wejście naturze do środka. Po zmierzchu nastrój w saunie dodają podświetlenia kamieni, znajdujące się pod ławą, a także podświetlenie deski – oparcia. Dodatkowo na ścianach znajdują się kinkiety doświetlające pomieszczenie.

Verified by MonsterInsights