Sypialnia na poddaszu w domu jednorodzinnym

Czerwionka - Leszczyny

Oczekiwania Inwestora 

sypialnia:

  • jasno i przytulnie
  • szafki nocne, lub miejsce na odłożenie książki

garderoba:

  • duża szafa na całej ścianie
  • miejsce na deskę do prasowania
  • toaletka
  • dobre oświetlenie

Projekt sypialni na poddaszu z wydzieloną garderobą. Sypialnia utrzymana w stonowanej kolorystyce: szarościach, różu oraz drewna.

Łóżko w projekcie jest własnością inwestorów, koloru starego dębu, dlatego zaprojektowano do niego długą półkę z szafkami nocnymi o zbliżonym odcieniu drewna. Ze względu na spad dachu nad łóżkiem, zaproponowano ażurowe lampy stojące na szafkach nocnych. W podobnym stylu utrzymane jest również oświetlenie sufitowe. Szyny karniszowe schowane są powyżej sufitu podwieszonego, gdzie umieszczono również listwę ledową. Dodatki takie jak zasłony, poduszki, zaproponowano w kolorach szarości oraz różu, natomiast tapeta za ramą łóżka jest szara w blade geometryczne wzory. Liczne ramki na zdjęcia i inne dodatki ocieplają wnętrze sypialni.

W garderobie zaprojektowano na całej ścianie dużą, przesuwną szafę na wymiar. Jedno ze skrzydeł to lustro. W miejscu, gdzie zaczyna się spadek dachu, zaprojektowano półki, a także otwieraną szafkę na dole. Ścianę o wysokości 1,4m wykorzystano na zrobienie toaletki. Na całej ścianie zaprojektowano blat, z miejscem do siedzenia oraz z szufladami na drobniejsze rzeczy. Oświetlenie sufitowe skierowano na szafę, oraz zaproponowano kinkiet skierowany na toaletkę. Kolorystyka w garderobie jest jasna, w odcieniach bieli i szarości, z dodatkiem różu. Znajduje się tutaj okno, które dobrze doświetla to pomieszczenie.

Verified by MonsterInsights