Projekt aranżacji wnętrz – czy warto?

projekt wnętrza - moodboard

Chcesz mieć wymarzony dom lub mieszkanie, ale kompletnie nie wiesz, za co się zabrać? Możesz przygotować sam swój projekt wnętrz, ale z doświadczenia wiemy, że lepiej zaufać specjalistom. W biurze projektowym Czerwona Cegła przygotujemy projekt aranżacji wnętrz, który odpowiada potrzebom Twojej rodziny. Projektowanie wnętrz to nasza pasja. Skupiamy się nie tylko na śledzeniu trendów, ale też przygotowaniu ciekawego projektu wnętrza, zachęcającego do spędzania czasu w zaciszu domu. Aranżację wnętrza wykonujemy w oparciu o szczegółowe wytyczne, ale i z równie drobiazgowym projektem Cię zostawimy. Dostajesz od nas kompleksowy projekt, który zobrazuje Ci wnętrze pod względem funkcjonalnym, wizualnym. Przygotujemy niezbędną listę zakupów, a ekipie budowlanej zostawimy praktyczne wytyczne schematu punktów elektrycznych i przyłączeń wodno-kanalizacyjnych. Sprawdź, co znajdziesz w naszej ofercie projektu wnętrz.

 

Projekt mieszkania dostosowany do Ciebie

Profesjonalne projektowanie wnętrz rozpoczyna się znacznie wcześniej niż myślisz. Na początku zbieramy dane, które umożliwią nam przygotowanie projektu Twoich marzeń. W rozmowie z nami opowiedz o swoich marzeniach, oczekiwaniach, o detalach dotyczących nieruchomości, o jej przeznaczeniu i lokatorach, którzy będą zamieszkiwać dom. Wbrew pozorom, wszystkie te informacje pozwalają nam wypracować kompleksowy projekt wnętrza. Gdy przygotowujemy projekt wnętrz bazujemy na rzutach wraz z opisem i wymiarami, które ułatwią nam tworzenie modelu 3D oraz oznaczenie schematu elektryki, oświetlenia, wodno-kanalizacyjnej. Projekt koncepcyjny uwzględnia trendy i nowoczesne rozwiązania, które warto wdrożyć w przypadku mniejszych i większych powierzchni. Proces projektu wnętrza rozpoczyna się od rozmowy, a później nasi architekci wnętrz przystępują do projektowania przestrzeni, doboru elementów wyposażenia wnętrz. Przygotowana we współpracy aranżacja wnętrz będzie odpowiadała Waszym potrzebom.

 

Aranżacje wnętrz komercyjnych

Możesz nam powierzyć nie tylko zlecenie aranżacji indywidualnych. Chętnie podejmujemy się zleceń komercyjnych.  Projekty salonów kosmetyczny, klinik, kancelarii notarialnych, biur oraz innych obiektów przestrzeni publicznej. Do ich stworzenia będzie potrzebne zagospodarowanie przestrzenne terenu oraz opis inwestycji, metraż pomieszczeń, ich przeznaczenia oraz niezbędne dokumenty techniczne. To stworzy bazę, na podstawie której przygotujemy kompleksowy projekt wnętrza komercyjnego. Przykładowa aranżacja wnętrz komercyjnych oraz opis naszych możliwości znajdziesz we wpisie blogowym poświęconym placówkom medycznym. Nasi architekci wnętrz mają doświadczenie w projektowaniu całych budynków, poszczególnych pomieszczeń, ale też elementów aranżacji wnętrz uwzględniając potrzeby potencjalnych klientów, odbiorców i właścicieli budynków. Współpracujemy z rzeczoznawcami ds. sanitarno-epidemiologicznych, ppoż., aby projekt był zgodny z wytycznymi i spełniał nawet najbardziej restrykcyjne wymagania. Koszt kompleksowego projektu z pewnością wypracujemy wspólnie, uwzględniając metraż oraz przeznaczenie lokalu.

 

Co zawiera projekt wnętrz od Czerwonej Cegły?

Zanim zamówimy projekt wnętrza warto zapoznać się z pełną ofertą wybranego biura. W naszym przypadku wypracowaliśmy kilka wariantów usług, które obejmują mniej lub bardziej kompleksowy projekt wnętrza.

W podstawowym wariancie STANDARD skupiamy się na projekcie funkcjonalnym, dlatego otrzymujesz od nas 2 aranżacje układu funkcjonalnego na dostarczonym rzucie wraz z opisem i wymiarami oraz schemat elektryki, oświetlenia, przyłączy wodno-kanalizacyjnych. Oczywiście, projekt możesz rozbudować w dowolnym momencie, zgłaszając nam takie zapotrzebowanie (zwiększa to cenę o 10% ceny początkowej za każde pomieszczenie).

 

Drugim pakietem jest PREMIUM. Obejmuje on nie tylko 2 koncepcje aranżacji, które są efektem współpracy pomiędzy inwestorem, a projektantem. Gdy zaakceptujesz projekt koncepcyjny, powrócimy do Ciebie z projektem wykonawczym, rzutami projektowanego pomieszczenia z wymiarami, modele 3D z widokiem ścian, fotorealistyczne wizualizacje oraz schemat przyłączy. Na zakończenie, po akceptacji, wrzucamy wszystko to, co zawiera projekt wnętrz, więc zestawienie materiałów wykorzystanych w projektowanym wnętrzu, listę zakupową oraz bazą linków do sklepów z meblami i dodatkami, dokładne projekty dla wykonawców, uwzględniające rozmiary kafli oraz wymiary mebli od stolarza.

 

Cena aranżacji wnętrza od profesjonalisty

Samodzielne projektowanie wnętrz jest z pewnością pozornie tańsze, ale czy na pewno pozwoli Ci oszczędzić zmartwień, czasu na poszukiwania artykułów wyposażenia wnętrz i dopasowanie wszystkich elementów zarówno stylistycznie, jak i wymiarowo? Zanim całkowicie odrzucisz pomysł skorzystania z naszej oferty zapytaj o wycenę projektu wnętrza. Ile kosztuje projekt wnętrza? Wszystko zależy od jego metrażu, Twoich oczekiwań i zastosowanych rozwiązań technologicznych. Nie mniej pamiętaj, że cena projektu aranżacji uwzględnia nie tylko projekt funkcjonalny, projekt wnętrza sypialni, salonu i innych pomieszczeń, projekt wykonawczy i techniczny, ale również listę zakupową, która jest ogromnym ułatwieniem dla każdego inwestora. Przed wyceną projektu kompleksowych usług projektowania wnętrz zapytaj też o czas wykonania projektu. Zapraszamy do kontaktu z biurem Czerwona Cegła.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Verified by MonsterInsights